Policija apgalvo, ka Endrjū Frejs cīnījies pretī vairāk nekā ducim policistu, kuri nespēja apturēt vīrieša neķītrās darbības, kuras viņš veica metamfetamīna iespaidā.
Kāds vīrietis pēc narkotisko vielu lietošanas cīnījies pretī 15 policistiem, kuri centās viņu arestēt par masturbēšanu bārā.
37 gadus vecais vīrietis galu galā tomēr tika arestēts pēc mežonīgas, narkotiku uzlādētas un dīvainas uzvedības piepildītas nedēļas nogales, kuras kulminācija bija neķītrais, vardarbīgais notikums bārā Iggy’s Bar & Grill Salemas pilsētā Oregonas štatā.
Tas, KĀ tas notika, ir pilnīgi neticami!
Lasi vēl: Vīrietis lūdza prositūtai seksu apmaiņā pret divām olām – lūk, ko izdarīja viņa!
Visu neticamo stāstu par vīrieša trako nedēļas nogali uzzini, šķirot nākamo lapu!
Tevi noteikti interesēs
- Maestro Raimonds Pauls atklāj, ka viņam vairs kājas neklausa un dēļ tā iekulies dīvainā situācijāby Sandra Vīgante
- Latviešu triks, kā atdzesēt auto salonu 30 sekundēs bez gaisa kondicionieraby Rinalds Bergmanis
- Koks, kas “aizdzenot” prom no mājas vīriešus: vai tūjas drīkst stādīt pie mājas?by Laura Andersone